wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

Biuro Nieruchomości allenieruchomości        

telefony kontaktowe;

 881 405 881 ,  536 111 537

email;

biuro@allenieruchomosci.com.pl

 

 

O firmie
A | A | A

O FIRMIE

Jeśli szukasz mieszkania lub domu ? Chcesz sprzedać lub wynająć ? 

 


Jeżeli nie wiesz jak to zrobić? Nie wiesz jaka cena będzie najlepsza? Gdzie szukać ofert? Jak ocenić wiarygodność kontrahenta? Boisz się, że ktoś może Cię oszukać? Nie potrafisz dobrze zadbać o interes Twojej rodziny lub firmy? Jeśli boisz się, że podpiszesz złą umowę? ZAUFAJ NAM, powierz swoje problemy specjalistom, to nasza praca, zrobimy to dobrze. Zajmujemy się obsługą transakcji sprzedaży i wynajmu od 2000 r. Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy do NAS wracają. Zaoszczędzisz w ten sposób czas, który możesz spędzić ze swoją Rodziną lub możesz przeznaczyć na realizację własnych marzeń. WARTO NAS WYBRAĆ, ponieważ jesteśmy profesjonalistami. Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC i wieloletnie doświadczenie. Posługujemy się wypracowanymi i sprawdzonymi metodami i technikami działania. Jesteśmy skuteczni. Jesteśmy z Tobą do końca transakcji. 

OFERUJEMY profesjonalne i kompleksowe usługi pośrednictwa: -obsługę transakcji sprzedaży i kupna mieszkań, domów, lokali, biur, hal magazynowych i produkcyjnych, oraz działek i gruntów; -usługi doradztwa inwestycyjnego w zakresie rynku nieruchomości, -pomoc w uzyskaniu dostępu do finansowania zakupu nieruchomości (KREDYT), zarówno nieruchomości mieszkaniowych jak i komercyjnych. Usługi świadczymy odpłatnie. Pobieramy wynagrodzenie prowizyjne ustalane indywidualnie. 

GWARANTUJEMY bezpieczeństwo transakcji, najlepsze ceny, profesjonalne doradztwo, opiekę nad klientem od początku do końca transakcji, udział sprawdzonej kancelarii notarialnej w przygotowaniu umowy sprzedaży, sprawdzenie wiarygodności finansowej kupującego, przygotowanie projektu umowy najmu.  Zamieszczone na naszej stronie informacje o ofertach klientów nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. 

 


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony